Zakázková výroba

a úpravy šperků

Jak tvořím na zakázku?

Ráda vyrobím Váš vysněný talisman nebo upravím šperk ze stálé nabídky. Mohu použít i Váš vlastní materiál – nasbírané kamínky či jiné artefakty. Přetvořit jdou i starší šperky, buď z nich použiji část nebo je mohu vyměnit za materiál (zvlášť u zlata se to vyplatí).
Prosím počítejte s tím, že zakázky se pohybují cenově výš než šperky z kolekcí a jejich dodací doba je také delší. Vše vždy ladím individuálně tak, abyste byli spokojení. A jak to probíhá?

l

Napište mi

Probereme vaši představu, navrhnu vhodný materiál a design a stanovím předběžnou cenu a dobu dodání..

Líbí se vám?

Po zaplacení zálohy se pustím do tvoření. Zakázky v průběhu fotím a vy tak můžete vidět, jak šperk vzniká. Doladíme detaily, aby odpovídal vašim představám.

Těšte se na balíček

Po dokončení šperk nafotím a pošlu vám fotky k odsouhlasení. Zbývá jen doplatit druhou část zakázky a můžete se těšit na dárkově zabalený balíček!

Realizované zakázky

Výtvarnici – šperkařku Irenku Šmérkovou znám asi deset let, ačkoli mi připadá, jako by to byly už celé věky.  Její šperky jsou mistrovská díla, která se líbí nejen mně, ale i mým kamarádkám a pacientům, kteří za mnou chodí do ambulance v nemocnici. Irenčiny šperky mi dělaly radost i v době nejtěžší – tedy v období lock-down. Nosila jsem je pravidelně i přesto, že je vídalo jen omezené množství lidí. Autorce přeji do dalších let mnoho tvůrčích invencí. Jsem ráda, že poznala člověka, který dokáže svým dílům vtisknout duši.

MUDr. Hana D.

Jakožto milovníci keltské kultury a fantasy jsme se s mužem zamilovali do prstýnků s motivem propletence. Byla to prakticky jediná věc, do které jsme v rámci naší malinké svatby investovali a opravdu nelituji, i po té době se na něj nemůžu vynadívat. Také velmi oceňuji, že nám paní autorka vyšla vstříc s požadavkem na prstýnky a místo data svatby zapsala naši oblíbenou filmovou hlášku.

Magda K.

Šperky od Eire jsou pro mě láska na nesundání. Navštívily se mnou skřítčí dvůr na Zahradě planoucích nadějí, Magickou univerzitu v Yukonu i bitevní pole Středozemě. Na míru dělané a dlouho a pečlivě domlouvané náušnice se nakonec staly mojí součástí tak moc, že už si sebe sama bez nich nedokážu představit. Prostě ke mně přirostly – a dělají velkou parádu od Brna až po Minas Tirith.

Celia Lerin